Odnawiać

Budynek

Budynek

Przyczyny rdzy w zbiorniku Innym rozwiązaniem jest piaskowanie zbiornika. Ale powinieneś zwrócić się do odpowiedniej firmy specjalistycznej, odradza się podejmowanie samodzielnych prób.

Fibrobetonu - Ceny

Fibrobetonu - Ceny

betonu włókna Construction oferuje kilka zalet w stosunku do tradycyjnego betonu. Gdzie można dostać betonu włóknistego, ewentualne ograniczenia, aby zwrócić uwagę na to, a gdzie cena fibrobeton są, można przeczytać o szczegółowo w tym poście. Regulowane zatwierdzenie budynku dostępność betonu włókna do betonu włókien w Niemczech i Austrii obecnie nie tylko ogólne wytyczne, który pochodzi z 2001 roku.

Budynek

Budynek

Przeplatanie zardzewiałych plam Jeśli nie masz odwagi spersonalizować swojego drogiego pojazdu za pomocą zardzewiałej powłoki farby, możesz wypróbować folię z rdzy. W końcu można go usunąć bez pozostawiania śladu, tak że wartość odsprzedaży pojazdu może nie zostać całkowicie utracona w piwnicy.

Zalety i wady betonu zbrojonego włóknami stalowymi

Zalety i wady betonu zbrojonego włóknami stalowymi

Beton zbrojony włóknami stalowymi jest uważany za nowoczesny i przyszłościowy materiał budowlany, który obecnie jest często stosowany jako alternatywa dla konwencjonalnego żelbetu. Oprócz zalet, które niewątpliwie istnieją w beton z włókna stalowego, ale trzeba również wziąć pod uwagę pewne wady. Czytaj tutaj.

Wszystko o odsłoniętych betonowych klasach

Wszystko o odsłoniętych betonowych klasach

Beton lukowy stał się jednym z najpopularniejszych materiałów budowlanych w projektowaniu wnętrz w ostatnich latach. Z pewnością ma swoje zalety, ale często jest niezwykle trudny do wyprodukowania. W związku z tym zostały stworzone narażone klasy betonu, aby lepiej sprostać trudnościom produkcyjnym. Czytaj tutaj.

Betonu i jego właściwości

Betonu i jego właściwości

betonowy budynek jest uważany za „uniwersalnym materiałem budowlanym” par excellence, które mogą zostać odpowiednio dostosowane do prawie wszystkich zastosowań i jest bardzo uniwersalny w swoich zastosowaniach. Jakie właściwości mają wszystkie betony, a co je wyróżnia, możesz przeczytać w tym poście.

Korozja kontaktowa w aluminium i stali

Korozja kontaktowa w aluminium i stali

Nie należy stosować różnych metali obok siebie bez skutecznej warstwy oddzielającej. Dotyczy to normalnego potencjału metali i szeregu napięciowego. Jak uniknąć korozji kontaktowej i jaki efekt można oczekiwać między aluminium i stalą można znaleźć w tym artykule. Procesy podczas korozji kontaktowej Zwykle mniej szlachetnego metalu zawsze rdzewieje - w tym przypadku korozja zachodzi z aluminium.

Korozja aluminium

Korozja aluminium

Korozja jest zwykle oczekiwana tylko z metali żelaznych, takich jak żelazo lub stal. Ale aluminium może również korodować. Jedynie rozległa korozja aluminium jest rzadka. Występuje zawsze tylko wtedy, gdy działanie warstwy tlenkowej jest usuwane w środowisku silnie kwaśnym lub alkalicznym. Jakie rodzaje korozji mogą wystąpić w przypadku aluminium, można przeczytać tutaj.

Korozja żelaza - co się tam dzieje?

Korozja żelaza - co się tam dzieje?

Powszechnie wiadomo, że żelazo rdzewieje. Mniej wiadomo, co dokładnie się dzieje i jakie znaczenie mają procesy elektryczne i chemiczne. W tym artykule wyjaśniono nie tylko proces rdzewienia, ale także sposób ochrony żelaza i metali żelaznych przed rdzą. Czytaj tutaj. Metale żelazne Nawet po usunięciu rdzy z żelaza należy jak najszybciej zastosować ochronę antykorozyjną.

Ochrona przed korozją w ogrzewaniu

Ochrona przed korozją w ogrzewaniu

Korozja jest również problemem w systemie grzewczym. Metal rur grzewczych stale styka się z wodą. Dlatego należy podjąć odpowiednie środki, aby zapobiec korozji rur grzewczych. Co to może oznaczać w konkretnym przypadku, przeczytaj tutaj. Zapobiegaj czynnikom wyzwalającym korozję Dodatkową zaletą może być dodanie inhibitora korozji do wody instalacji grzewczej.