Cenas betona griešanai: Šīs izmaksas ir, lai jūs varētu izveidot

lietošana speciālu aprīkojumu, ir nepieciešams, lai betona griešanai, arī īpaši drošības pasākumi ir veikti, vairumā gadījumu. Šo iemeslu dēļ tas nekādā gadījumā nav nestrādājošs, tam ir jābūt specializētam uzņēmumam. Kādas izmaksas rodas?

Cenu noteikšana betona griešanai: jums tas jāzina!

Specializētais uzņēmums betona griešanas darbiem aprēķina atbilstoši konkrētā darba faktiskajiem centieniem, tādēļ mēs varam sniegt cenu pamatnostādnes. Papildus darba stundām izmaksas ietver arī kompleksā tehniskā aprīkojuma izmantošanu un citas papildu izmaksas. Betona betona griešana parasti tiek veikta ar speciālu hidraulisko dimanta instrumentu. Ūdens un elektrība ir jābūt pieejamam bez maksas tuvākajā apkārtnē.

piestiprināšana pie sienas parasti maksā apmēram par 50% vairāk. Nepieciešamām stūra caurumiem, kas novērš pārslodzi, rodas parastās urbšanas izmaksas. Mazajiem pasūtījumiem, iespējams, būs jāmaksā minimālā cena.

Cenas kā atsauces vērtības

Griešanas dziļums 10 cm izmaksā apmēram 35 EUR par vienu metru.

  • Griešanas dziļums 20 cm izmaksā aptuveni 70 EUR par vienu metru.
  • griešanas dziļums 40 cm izmaksā aptuveni 140 EUR par vienu darbības metru.
  • griešanas dziļums 50 cm izmaksā aptuveni 175 EUR par vienu darbības metru.
  • Griešanas dziļums 60 cm izmaksā apmēram 210 EUR par vienu darbības metru.
  • cenas ir bez PVN. Turklāt bieži vien ir arī citas izmaksas, piemēram, slīpā sienu zāģēšanas papildu maksa no 20 līdz 40%.

Ja nav izmantota piemērota barošanas avota (32 A un 400 V) lietošanas vietā, iespējams iznomāt atbilstošu ģeneratoru komplektu. Nomas maksa ir aptuveni 150 eiro dienā.

Sekojoša būvlaukuma tīrīšana, protams, ir saistīta arī ar izmaksām. Vairumā gadījumu šis darbs tiek aprēķināts atbilstoši stundas likmēm un mašīnu izmaksām, stundas alga ir aptuveni 40 līdz 50 EUR.

Izmaksu piemērs betona griešanai

Lielu ēku renovācijas laikā ir jānostiprina uzstādīto betona plātņu griešana. Betons ir 40 cm biezs. Pievienots šim ir ģeneratora noma.

izmaksu pārskats

Cena 1 80 m betona griešana
11200 EUR 2. PVN
2128 EUR 3. Generator
300 EUR Kopā ietaupīt
13628 EURIzmaksas: saišķis pasūtījumi

Lielākā specializēti uzņēmumi sniedz saviem klientiem ar pēcpārbaudi un Kolektīvie pasūtījumi ir vērts atlaide. Tāpēc domājiet par to, vai varat komplektēt pasūtījumus - iespējams, kopā ar citiem pakalpojumiem, ko piedāvā tas pats uzņēmums.

Padomi un triki Daudzi speciālisti arī piedāvā noglabāšanu kā apmaksātu pakalpojumu. Pieprasiet rakstisku apglabāšanas sertifikātu saviem dokumentiem!

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru