Celtniecība Flach Plakanie jumti ir plaši izplatīti, jo īpaši garāžās. Tā kā plakani jumti, bet tie mēdz strauji noplūst, tos regulāri jāpārklāj. Šo jauno pārklājumu sauc par plakanu jumtu "caulking", "griesti" ir diezgan sarunvalodas. Ir pieejamas dažādas blīvēšanas metodes.

katru gadu jāpārbauda plakani jumti. Viņi tiks pārklāti atkal ik pēc 10 līdz 15 gadiem. Griestiem ir pieejamas dažādas sistēmas.

dzīvoklis jumta ar bitumena loksnes

plakanu jumtu ar EPDM loksnes

  • plakano jumtu ar pārklājumu šķidrās plastmasas
  • Nozīme plakanu jumtu ar bitumena loksnes griestiem
  • griestu Plakana jumta ar bitumena loksnes var atšķirt trīs dažādas instalācijas sistēmas vēlreiz.

metināšana un bitumena loksnes

auksts bitumena saturoša membrānas

  • lejot ar šķidro bitumenu un turpmākajiem bitumena loksnes metinātas
  • Plakanā jumta ar bitumena membrānu
  • velmēta audums ir apsildāmi apakšā ar gāzes degli tieši pirms tīšanai, tā, ka bitumens savieno labāk ar zemi , Tad uzliekamās bitumena membrānas tiek savienotas kopā pie savienojuma un tādējādi tiek noslēgtas. Metinātais bitumens ir novietots divos vai trijos slāņos, kā rezultātā katrs slānis vienmēr ir novietots šķērsām pamatnei.
Plakanā jumta ar bitumena loksnes kaltverlegbaren

segt ar bitumena loksnes, kas ir piemērotas aukstā klāšanai, jūs varat atrast Fantāzija filmu apakšā. Zem tā ir auksta līme līmeņos. Pat pie šuvēm šuves tiek noslēgtas ar aukstu līmi. Aukstās bitumena membrānas galvenokārt tiek izmantotas kā tvaika barjera apakšējā plakano jumtu.

Likvīdo bitumena liešana

šķidras bitumena liešana, bitumena loksnes ir ir izklāstīta, ir novecojis un vairs bieži izmantota metode. Tieši tāpēc mēs vienkārši vēlam to pieminēt šeit papildus.

plakana jumta segums ar EPDM foliju

EPDM folija ir izgatavota no sintētiskā kaučuka. Lai gan bitumens laika gaitā lēni izšķīst, EPDM ir grūts. Bet aizsardzība pret ozonu un UV starojumu ir daudz labāka.

Ja tiek izmantots papildu grants slānis kā UV aizsardzība un temperatūras aizsardzība, to tagad var izlaist. Bet piesargāties: ir jumti, kas ir būvēti tā, ka grants iekraušana ir daļa no konstrukcijas. Turklāt grants kalpo kā lietus ūdens un kušanas ūdens rezervuārs.

EPDM plēve ir uzklāta bez līmes, un tā tiek pielīmēta tikai uz web pārklājumiem. No malām (jumta caurlaidības, sienas savienojumi), plēve ir arī līmēta. Ar jumtu, kas ir pārklāts ar EPDM plēvi, var arī apzaļumot.

šķidra plastmasa plakano jumtu hermetizēšanai

Šķidrā plastmasa kļūst arvien populārāka kā pārklājums plakaniem jumtiem. Modernā šķidruma plastmasai ir līdzīgas īpašības kā EPDM plēvei, izņemot to, ka šeit ir bezšuvju zīmogs.

Papildus tam var ievietot īpašu viltību. To izmanto arī sienu slēgšanai un iesūkšanās vietām. Turklāt, jūs varat arī ūdensizturīgs drenāžas dziļi.

Secinājums: vislabākais iespējamais pārklājums plakanam jumtam

Vislabākais iespējamais pārklājums ir šķidrā plastmasa. Tomēr tikai tad, ja tiek izmantoti atbilstoši kvalitatīvi produkti. Jau ilgu laiku šķidrās plastmasas pārklājumus var atrast tikai uz uzņēmuma ēku jumtiem.

Tomēr, ja jums nav bail, lai atkārtoti krājumu savu plakans jumts ik pēc 10 līdz 15 gadiem, pat ieklāšana bitumena membrānas ir ļoti efektīva, un līdz ar to lēti, bet atkārtojas. Kad tendence plakanu jumtu apzaļumošanai ir, bet guessing līdz EPDM lapām, jo ​​tie ir laika apstākļiem izturīgi un izturīgs. Videi draudzīgā mehāniskā apgrūtināšana arī nav augstas kvalitātes filmu problēma.

Padomi un triki Jūsu plakanā jumta pārklājumu ar šķidru plastmasu var veikt arī, iepriekš nenoņemot vecās segumus ar bitumena membrānām. No nepieciešamās pieredzes ieteicams arī šķidrās plastmasas pārklājums. Tomēr ļoti precīzs darbs ir svarīgs grādiem. Haus Mājas žurnāls piedāvā daudzus citus ieguldījumus plakanajiem jumtiem. Šeit jūs atradīsiet arī norādījumus par plakano jumtu pārklāšanu ar šķidro plastmasu vai bitumena membrānu ievietošanu.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru