Plānošana Drywall

Drywall ir visbiežāk izmantotais interjera dizaina metode šodien. Bet, pateicoties tehniskajiem būvniecības standartiem, drywall vajadzētu būt labi plānotai. Kas jāņem vērā, plānojot drywall, mēs esam apkopojuši tālāk jūs.

Iekštelpu uzstādīšana ar drywall sienām

Drywall jau sen nomainīja mūra akmens sienas interjers. Ja drywall konstrukcija ir ievērojami lētāka un ātrāka, jāievēro pamatnoteikumi. Jo īpaši skaņas izolācija cieš ievērojami, ja drywall nav plānots precīzi. Bet arī vēlākas prasības jāņem vērā, veidojot drywall.

apsvērt, plānojot īpaši ar jauniem tehniskajiem standartiem būtu jāievēro:

  • drywall pirms klona uz kailas grīdas montāžas apsvērt
  • skaņas izolāciju
  • jebkādas slodzes ņemt vērā (it īpaši tādās jomās kā virtuvē, kur augstas - gaidāms nepieciešams slodzes ir)
  • jebkuru elektrisko un santehnikas apsvērt

drywall uz klona

drywall uz klona ir trūkums, ka skaņa var brīvi vairoties pa grīdu. Tas ir svarīgs jautājums, jo īpaši attiecībā uz drywall plāno ilgtermiņa lietošanai.

augstāka vajadzīgā slodze ir sagaidāms atsevišķās jomās, piemēram, virtuve, vannas istaba un tualete (virtuves skapīši, higiēnas piederumi, uc). Tas ir jāņem vērā, plānojot. Turklāt parasti ir lielāka kravnesība, jo šajās telpās sienas parasti klāj podiņos. Sanitārtehniskajām iekārtām, piemēram, tualetēm un izlietnēm, ir nepieciešami papildu sienu uzstādījumi.

Materiālu atlase plānošanas laikā

Atkarībā no telpām ir jāizmanto arī dažādi materiāli. Piemēram, parastās ģipškartona plātnes ir pilnīgi nederīgas lietošanai slapjās telpās. Tikmēr izvēle dažādu materiālu Drywall paneļi ir ļoti plašs, sākot no klasiskās ģipškartona pilnībā laika izturīgs EPS dēļi.

Materiālie daudzumi drywall plānošanas laikā

Atkarībā no vēlākajām prasībām materiālu prasība arī atšķiras. Tādējādi, lai panāktu lielāku slodzi, piemēram, virtuvē vai vannas istabā, drywall sienas var būt dubultā planked. Atkarībā no procedūras var izdalīt 62,5 cm lielu balstu, tāpēc palielinās vajadzība pēc vertikāliem profiliem. Viele Daudziem aspektiem ir jābūt plānotiem drywall. Pamatprasības attiecībā uz tehnisko būvniecības standartu ievērošanu, kā arī individuālās prasības. Tādēļ lielam projektam ir ieteicams konsultēties ar pieredzējušu Drywall ekspertu.

Tips & Tricks Jūs atradīsiet mājas žurnālā daudzas rokasgrāmatas un instrukcijas ap Drywall. Piemēram, jūs varat izlasīt šeit, kā gruntēt drywall.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru