Klejenie płytek ceramicznych

Pola Ceran są liderami rynku w Niemczech od lat 90. XX wieku. Z ogromnym rozprzestrzenianiem się, oczywiście, również zwiększa liczbę wadliwych szklanych płytek ceramicznych. Oprócz pytania, czy ubezpieczenie może być w stanie zapłacić za szkody, niektórzy majsterkowicze próbują przykleić ceramiczną płytę grzejną. Jednak zdecydowanie odradzamy. Poniżej wyjaśniamy, dlaczego nie należy przyklejać płyty ceramicznej i nadal używać.

Ceramika szklana i ceramika

Nigdy nie należy przyklejać ceramicznego pola, które pękło lub pękło. Nie wytrzyma, ale zagraża życiu. Zamiast tego dobrym pomysłem może być rozszerzenie pola ceramicznego i modernizacja płyty indukcyjnej.

W pewnych okolicznościach masz również ubezpieczenie swojej ceramicznej płyty grzewczej, dzięki czemu możesz przynajmniej odzyskać część odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej.

W przypadku płyt ceramicznych z gazem ceramicznym istnieje przynajmniej możliwość dalszego korzystania z płyty grzewczej z pewnych powodów, gdy gaz jest na szkle i wyskoczył tylko bardzo mały narożnik. Następnie możesz ponownie wkleić tę małą część. Nie należy jednak wpływać na nośność.

Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz