Budynek

Różne systemy mocowania

Dobry system mocowania jest ważny, aby czasza miała dobrą przyczepność i bezpieczeństwo. Uchwyt punktowy lub ramię miecza, podpora rury i zaciski ścienne są oferowane.

Daszki są mocowane za pomocą twardych plastikowych lub aluminiowych uchwytów. Aluminium ma większą nośność, możliwe jest nawet do 90 kilogramów. Plastikowe uchwyty mają do trzydziestu kilogramów.
Daszek na drzwiach wejściowych

musi być solidnie zamocowany

  • może być wybrany z różnych materiałów
  • jest wolny od aprobaty, gdy są przestrzegane określone rozmiary i odległości.
  • oferuje ochronę przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi
  • wprowadza wizualne wzmocnienie obszaru wejściowego.
  • Gotowy zestaw lub produkt na zamówienie

Daszek wejściowy jest dostępny jako kompletny zestaw, niektóre elementy mocujące są nadal potrzebne. Jest również wytwarzany przez producentów, ale także zgodnie z życzeniem klienta, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Ceny dostawców zależą od materiału

W przypadku wysokiej jakości baldachimu w formie biurka lub siodła trzeba się spodziewać około 350, - €. Częściowo możliwe jest pokrycie cegłą, eternitem lub papą. Baldachim w kombinacji ze stali nierdzewnej i szkła wynosi nieco poniżej 1000 €, -. Wykończenia z pleksi są dostępne od 150, - Euro.

jalousiescout.de ma w swoim asortymencie zadaszenia z poliwęglanu. K holzkomplett.de ma ogromny wybór daszków z drewna i aluminium / szkła. Vord at doffel-Fabrikverkauf to piękne daszki z tworzywa sztucznego.

  • Porady i wskazówki Kto nie jest niezdarny ręcznie, dostaje zestaw do samodzielnego złożenia, są one dostępne komercyjnie w stosunkowo niskich cenach. Upewnij się, że baldachim nad drzwiami wejściowymi jest bezpieczny i przede wszystkim bezpieczny.
Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz