Kabinets aizmugurējā siena bieži ir ļoti plāna materiāla

dzīvo standarta mēbeles, mēbeles un kabinetu ražotāji sniedz skapja aizmugurējās sienas plānas kokšķiedras. Trīs līdz pieci milimetru biezie paneļi ir pārklāti vai krāsoti vienā pusē ar plastmasu. Uz ārpusi vērsta virsma ir sava veida ekrāna raksts. Mēbeļu kvalitāte uzlabo arī sienas dizainu.

nosakot un ražošana

Lielākā daļa ražotāju piedāvājumu, kā standarta vidēja blīvuma fiberboard (MDF) no trīs milimetri biezumā kā mēbeļu un korpusa atzveltnēm. Iekšējā virsma ir krāsota balta vai pārklāta, lai aizsargātu skapī uzglabātos tekstilmateriālus.

Par lielu skapi ar virspusi un divām vai vairākām durvīm korpusa aizmugurējā siena sastāv no vairākām daļām. Tie ir savienoti ar profila sloksnēm, kurās aizmugurējās sienas var ievietot abās pusēs.

Ražotājs pasūta gredzenveida gropi ar pietiekamu atlaides dziļumu korpusa rāmī. Aizmugure ir ievietota. Plānām versijām ir priekšrocība, ka tās var piestiprināt elastīgi, neatverot korpusa pusi, ievietojot.

rūpniecības materiāli un īpašības

fiberboard var izgatavot dažādas metodes, un ar dažādiem kompozītmateriāliem:

  • preskartona
  • pašlīmējošās plēves
  • (OSB)
  • vidēja blīvuma kokšķiedru plātnes (MDF)
  • Preses aizstājēji (kartona)

Allen vienkāršas versijas ir kopīgs ir tas, ka tie jutīgi pret mitrumu un mitrumu un ir tikai neliela triecienizturība un triecienizturība. Tos var pastiprināt ar stiprākām plāksnēm, attiecīgi jāpārstrādā gropi un atloki.

Augstas kvalitātes mēbeļu klasēs skapji no reāla koka tiek izmantoti kā korpusa aizmugures siena. Kvalitātes ražotāji parasti izmanto saplākšus ar biezumu no pieciem līdz astoņiem milimetriem. Korpusa aizmugurējās sienas arī stabilizē ļoti lielas skapjus, kas darbojas kā telpas sadalītāji to stingruma dēļ.

Tikai nosacīti piemērots pārklājumam un tapsēšanai

Pirms apstrādes jāpārbauda, ​​vai presētas muguras paneļi ir piemēroti. Tā kā krāsošana vai iespiešana vienmēr ir saistīta ar mitruma pielietošanu, rezultāts var būt neapmierinošs vai neizmantojams.

Dažos gadījumos vienkāršas korpusa aizmugures sienas var izrotāt, ja tiek izmantotas "sausas" krāsvielas, piemēram, izsmidzināmā krāsa. Tomēr parasti augšējā plāksne izgatavota no labāka materiāla, nekā pārklājot korpusa aizmugurējo sienu vai droši noņemot un nomainot.

Padomi un triki Ja atklājat pelējumu aizmugures sienā, nomainiet to. Sporas "ēd" dziļi, nospiežot plāksnes, un tās nevar pilnībā noņemt, tīrīšanas laikā.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru