Ochrona ptaków przed rynną chroni ptaki przed ulewami

Małe ptaki często włazią do rynny. Aby zapobiec zatkaniu drenażu, pomocne jest zamocowanie środka odstraszającego ptaki. Najlepiej jest to przewidziane w planowaniu systemu rynnowego.

kontrola ptaków przed zanieczyszczeniem

Kto chce zapobiec zanieczyszczeniu rynny przez ptasie odchody, co zapewnia odpowiednią ochronę. W celu wykorzystania kontroli ptaków na rynnie istnieją różne możliwości.

Ochrona gołębi

Wielu producentów oferuje końcówki odstraszające ptaki, które są stosowane do rynny. W ofercie znajduje się specjalna ochrona gołębi, przeznaczona do rynien. Gwarantuje to, że żadne ptaki nie lądują na nim, a także uniemożliwi to gniazdowanie.

Instalacja jest łatwa, perforowana, a elastyczne wypustki zapewniają stabilny uchwyt rynny. Ochrona gołębi może być odłączona w celu czyszczenia. Kolce Sp, które są przyspawane do taśmy ze stali nierdzewnej, zapewniają kontrolę ptaków na rynnie. Jedna noga zapobiega podejściu do krawędzi rynny, a druga pokrywa rynnę rynny.

Trwały i łatwy w montażu

Materiał wolny od zgnilizny jest trwały, na samym pasku są przymocowane metalowe paski, które służą do zamocowania. Wymaga to kleju, śrub, kołków lub nitów. Innym wariantem są systemy drutów naprężających i siatki przeciwdziałające poślizgowi, które są montowane pod rynną i zapobiegają gniazdowaniu jaskółek.

Wersja elektryczna

Indywidualni dostawcy posiadają również elektryczne systemy kontroli ptaków w swoim asortymencie. W tym celu na powierzchnie, na których osadzają się gołębie i ko- lumna, nanosi się druty ze stali nierdzewnej, miedzi lub aluminium.

Obecny nadajnik wysyła impulsy do przewodów, ptaki otrzymują prąd wstrząsowy, gdy się osiedlają i unikną tych obszarów w przyszłości. Odległość przewodu jest obliczana w taki sposób, aby latający towarzysze siadali na obu przewodach.

Ptak rynny należy

  • konserwacja przynieść jakikolwiek zauważalny degradacja
  • powoduje uszkodzenia struktury, takie jak o koszty
  • wiertniczych i ISP

Cena kolce kontroli ptaków wykonanych ze stali nierdzewnej wynosi 8, - euro za metr. Ceny produktów elektronicznych i akustycznych znacznie się różnią.

dostawcą systemów obronnych

  • Ziwi.de Vogelabwehr.de
  • Taubenabwehrshop.de Tips & TricksBei Niektórzy dostawcy znajdą Państwo również systemy obronne akustyczne. To wytwarza dźwięki, które są niesłyszalne dla ludzi, ale ptaki są tym samym odstraszane.
Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz