A bambus dywan jest bardzo łatwe do czyszczenia

Przebudowa Jednym z głównych powodów popularności jest dywan bambus, stosunkowo proste i rzadko wymaga czyszczenia. Materiał bambusa jest odporny na wpływy domowego. Nawet wilgotność i wilgoć produkować niewielki wpływ wizualny jako naturalny gradientów „jaskółka” plamy.

wrażliwe i wykorzystywane do zasysania i zamiatania

bambus dywan jest wykonany z uciętej oraz obrane wstęg trzciny, które są trzymane razem za pomocą mocnej przędzy. Oprócz „gołe” wersje istnieją marki, gdzie dno jest plastikowa lub gumowa warstwa jest stosowana. Dopóki bambus jest podlewane i nie trwały w długim okresie, jest niewrażliwy na działanie wilgoci.

Czyszczenie bambus dywan podobną do czyszczenia delikatnych Flooring można zrobić. Luźna codzienne zabrudzenia, takie jak kurz, piasek i kamienie jest zasysane. brud codziennie tygodniowo ssania przejście rozszerza. W ostrym zanieczyszczeń, takich jak kamyki bambusa może być rozciągana z miękkiej miotły. Podczas ssania nie zbyt wysoką moc ssania powinna być wybrana, które wysysają bambus dywan i będzie naśladownictwa.

tylko słabe punktowe są przestrzenie

Jeżeli miejsca są uformowane w związku z wilgocią, tłuszczu, brudu lub innych cieczy na bambus dywan dAMP wycierania ostrza nie jest problemem. Zawsze należy wytrzeć w kierunku wzdłużnym rurowych torów, aby odsłonić Haltegarn niepotrzebnie nie ciężar. Ogólnie rzecz biorąc, niniejszy wycieranie na sucho padające płyny zalecane jest, aby zminimalizować ewentualne odbarwienie.

specjalne produkty do czyszczenia i pielęgnacji nie są wymagane dla dywany bambusowe. Teoretycznie istnieje jeden rodzaj zanieczyszczeń, które mogą uczynić zwiększony wysiłek wymaga czyszczenia. W zależności od grubości rury bambusa używane mogą gromadzić się zanieczyszczenia znajdujące się w szczelinach poszczególnych wstęg. Jeśli nie można usunąć za pomocą tradycyjnych metod czyszczenia, a dysze parowe nie jest problemem. Ponadto, do czyszczenia pod wysokim ciśnieniem może być stosowany, przy czym dysza powinna być utrzymywana w pewnej odległości tak, aby nie doprowadzić Haltegarn do złamania.

Tips & Tricks Jeśli chcesz osiągnąć możliwie najwyższą sterylność na swoim bambusowym dywanie ze względów higienicznych, zalecamy mokrą szczotkowanie płynu do mycia naczyń lub rozpuszczonym neutralnym mydłem. Na pukanie dywan należy unikać, ponieważ może to spowodować uszkodzenie połączeń rurowych bambus.
Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz