Budynek

1. Użyj ściennych tatuaży na ścianach i stopniach. W tym celu można kupić niezliczone naklejki ścienne, które można przykleić na różne, czyste powierzchnie. Taśma 2. Tapeta swoje kroki! Oczywiście nie koncerty, ale pionowe ptaszki. Ożyw życie na klatce schodowej, na przykład za pomocą tapety z lat 70-tych. Pokryj tapetę farbą chroniącą tapety, tzw. "Skórą słonia". Wersja 3. Upiększ klatki schodowe wzorami wzorcowymi, które można wykonać samodzielnie lub zakupić u specjalistycznego sprzedawcy. Wybierz odpowiedni kolor na ścianie lub schodach i ciesz się wzorami estetycznymi.

4. Świetny pomysł dla entuzjastycznych kolekcjonerów: Montaż kolekcji spodków w wielu różnych dekorach, naczynia mogą być ciche i tanie. Dołącz spodki jako kolorową mieszankę ze specjalnym zawieszeniem na ścianie w klatce schodowej.

  • 5. Dla fajnych dziwolągów: wypróbuj wenecki wiszący na klatce schodowej: Hang wielu zdjęć w różnych ramkach blisko ściany, poszczególne prace mogą być lekko nachylone.
  • 6. Specjalny pomysł na okres świąteczny: Ozdób balustradę bujną girlandą ze sztucznych gałęzi jodłowych, szyszek, bombek i dzwoneczków. To zapewnia prawdziwego ducha Bożego Narodzenia!
  • 7. Co powiecie na specjalne oświetlenie klatki schodowej? Dzięki paskom LED i wężom LED możesz bardzo elastycznie ustawić schody bez konieczności otwierania ściany lub wiercenia otworów.
  • 8. Również reflektory halogenowe na schodach radzą sobie bardzo dobrze, ale są związane z większym wysiłkiem niż eleganckie paski LED. Wybierz ściemnialne światła i zanurz klatkę schodową wieczorem w słabym świetle. Kij 9. Obrazy w ramie do haftu nie są w ogóle widoczne: dzięki nowoczesnym wzorom i kolorom stworzone przez siebie prace zdobią każdą klatkę indywidualnie. Wiele pasujących do siebie haftów wygląda naprawdę dobrze!
  • Wskazówki i porady Jeśli szukasz raczej wąskiej klatki schodowej z niskim światłem, zwróć uwagę na jasne kolory i zapewnij dodatkowe oświetlenie. Przestronne klatki schodowe mogą znieść dość kilka ciemnych odcieni.
Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz